Donec efficitur, ligula ut lacinia
viverra, lorem lacus.

Stalowy stojak na parasole – prosty i funkcjonalny

Stalowy stojak na parasole, wykończenie w fakturze szlif.

Długie jesienne wieczory to doskonały czas na spotkania z bliskimi i przyjaciółmi. Nic tak nie poprawia humoru, jak wspólna biesiada. Aby ugościć znajomych, nie trzeba wiele, wystarczy kociołek smacznej zupy, a nawet drobna przekąska. Niestety po wizycie gości często zostaje dużo sprzątania. Jak temu zaradzić? Z pewnością pomocne będą kapcie dla gości, wieszak na ubrania oraz stojak na parasole.

Stalowy stojak na parasole – jak wybrać?

Stojak na parasole to obowiązkowy element wyposażenia każdego domu, szatni oraz biura. Na rynku znajdziemy różne typy stojaków – od wyrafinowanych aż po śmieszne i zabawne. My proponujemy rozwiązanie eleganckie i trwałe – stojak na parasole wykonany ze stali nierdzewnej. Prosta konstrukcja pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Stalowy stojak na parasole zajmuje niewiele miejsca, jest zaś w stanie pomieścić kilkanaście parasoli.

Projektując go kierowaliśmy się modernistyczną koncepcją funkcjonalności. Nasz stojak pozbawiony jest zbędnych elementów dekoracyjnych. Najważniejsze, aby wilgoć nie niszczyła podłogi. Dzięki górnemu pierścieniowi wszystkie parasole są ustawione w pozycji pionowej, a woda w całości trafia do dolnej misy. Stal nierdzewna jest tworzywem odpornym na wilgoć i temperaturę. Dzięki wykończeniu w fakturze szlif, na stojaku nie pozostają ślady deszczowych kropli ani zarysowania. Stalowy stojak na parasole to inwestycja na lata. Doskonale pasuje do domu oraz biura. Sprawdzi się jako prezent. Na życzenie wykonujemy stojaki o dowolnym kształcie oraz wykończeniu.

Podziel się swoją opinią