Donec efficitur, ligula ut lacinia
viverra, lorem lacus.

Podpory pod kwiaty pnące w ogrodzie

Przedstawiamy prawdziwą gratkę dla miłośników zieleni i pięknych ogrodów. Nowoczesne podpory do kwiatów wykonane ze stali nierdzewnej. Każdy kto w swym domowym ogrodzie korzystał z drewnianych pergoli wie ile potrzeba pracy dla ich utrzymania. Malowanie , chowanie na zimę i wymiana co kilka lat to standard. Proponujemy zatem wykonanie które pięknie prezentuje się wśród zieleni i kolorów kwiatów.

Podpory pod kwiaty pnące

Nowoczesne , ciekawe w swej formie podpory będą nie tylko funkcjonalne ale jednocześnie staną się dodatkową ozdobą. Zaletą tego rodzaju rozwiązania jest przede wszystkim trwałość stali nierdzewnej oraz nie wielki wkład w utrzymanie jej faktury. Konstrukcję można również dodatkowo pomalować lakierem proszkowym w dowolnym kolorze tak aby pasowała do przestrzeni ogrodu. Podpory zostały wykonane z profilu nierdzewnego 40×10 mm. i ułożone w stożek który na końcu został zamaskowany blachą nierdzewną z ozdobną kulką.

Taka forma pozwala na swobodne pięcie się roślin i odpowiednie ich wyeksponowanie. W środku dla wzmocnienia zostały wspawane profile 20×20 mm. Konstrukcja może być wykonana z lżejszych materiałów w wybranej przez Państwa formie. Całość została wykończona w fakturze szlifowanej. Prezentowane podpory zostały wykonane w trzech wysokościach : 1,70 m. , 1,50 m. oraz 1,20 m.

Podziel się swoją opinią