Donec efficitur, ligula ut lacinia
viverra, lorem lacus.

Firma

Na spawaniu znamy się jak mało kto!

Spawanie to rzemiosło z wieloletnią tradycją  – wbrew pozorom wymagające ogromnego doświadczenia i niezwykłej precyzji, szczególnie w przypadku niestandardowych zleceń.  Firma  Centr Spaw to doświadczenie zdobywała od dawien dawna. Nasza tradycja, z której jesteśmy dumni i która niewątpliwie wyróżnia nas spośród konkurencji, sięga aż 1928 roku. Jak to się przekłada na jakość naszej pracy?

Przede wszystkim możemy pochwalić się umiejętnością spawania wszystkich metali (to w dzisiejszych czasach rzadkość na rynku).Dbając o swoją reputację, która z racji naszej wieloletniej historii jest dla nas najcenniejszym wypracowanym dobrem, stawiamy na doskonale wykwalifikowaną kadrę – spawaczy nie tylko posiadających wymagane uprawnienia (to absolutnie konieczne minimum w tym zawodzie). Nasi pracownicy jednocześnie posiadają solidne, wieloletnie  doświadczenie w naprawach wszelkiego typu.

Z podobną bezwzględnością przestrzegamy norm, jakie narzuciliśmy sobie przy wyborze dostawców materiałów do spawania. Korzystamy z usług najlepszych firm, wybieramy sprzęt wiodących atestowanych marek, który gwarantuje świetną jakość spoin. Zdajemy sobie sprawę, że doświadczony spawacz wyposażony w doskonałe materiały sprawi, że spaw nie tylko będzie możliwie mało widoczny  , ale też  trwały – niemal jak naprawiany przedmiot/element przed uszkodzeniem.

 Spawamy między innymi:

– aluminium (wszystkimi metodami)

– żeliwo (na zimno i metodą kowalską – na gorąco) 

– stal zwkłą, nierdzewną i  kwasoodporną (wszystkimi metodami)

– miedź i mosiądz (palnikiem, tigiem, migomatem)

Ponadto lutujemy lutami srebrnymi i mosiądzem.

Jeśli szukacie Państwo profesjonalistów, dobrze trafiliście! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.