Donec efficitur, ligula ut lacinia
viverra, lorem lacus.

Spawanie miski olejowej z aluminium

Spawaniem części aluminiowych od samochodów zajmujemy się już wiele lat.   Dzięki temu zdobyliśmy odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Wykonywane przez nas naprawy są przeprowadzone fachowo i z dbałością o każdy detal. Używamy materiałów spawalniczych wysokiej jakości zapewniając tym samym wysoki poziom naszych usług. Miska Olejowa spełnia rolę zbiornika oleju który jest przepompowywany do układu smarowania silnika. Najczęstsze jej uszkodzenia to pęknięcia  spowodowane uderzeniem o twarde podłoże  czy uszkodzenia obsady korka spustowego. Objawami są najczęściej czarne plamy oleju zostawiane pod samochodem lub wzrost zużycia oleju w silniku. Spawanie miski jest ratunkiem dla właściciela samochodu gdyż ponosi znacznie mniejsze koszty wynikające z naprawy (Spawanie miski olejowej)  niż w przypadku zakupu nowej części.

Przedstawiona na zdjęciu miska olejowa została do nas dostarczona z powodu nieszczelności. Miska była spawana przez inną firmę. Podejrzewamy że źle dobrana metoda spawania (gazowa) oraz nieodpowiednio dobrany korek powodowały dalsze przecieki. Miska została przez nas oczyszczona w specjalnej myjce. Miejsce korka spustowego zostało zalane i od nowa gwintowane. Został założony nowy korek. Spawanie miski olejowej odbyło się metodą TIG w osłonie argonu.

Efekt naprawy

Miska po spawaniu została sprawdzona na szczelność. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie , pracujemy na dobrych i sprawdzonych materiałach. Zachęcam do odwiedzania naszej firmy i korzystania z naszych usług.

Podziel się swoją opinią